Zespół od 2013 roku działa na terenie całej Małopolski. Wykonujemy bardzo zróżnicowany repertuar, dostosowując go do potrzeb wydarzenia. Muzyka klasyczna, filmowa, rozrywkowa, a także folk w nowoczesnej odsłonie, to klimaty, które najczęściej można usłyszeć na naszych koncertach. Posiadamy własne aranże utworów znanych i lubianych przez publiczność, ciągle poszerzając repertuar o nowości oraz muzyczne legendy.

Istnieje możliwość występu z towarzyszeniem instrumentów perkusyjnych.

WYSTĘPY FIRMOWE

Kwartet koncertuje dla firm, korporacji oraz osobowości w czasie bankietów, uroczystych kolacji, imprez tematycznych (dzień kobiet, wigilia, walentynki itp.).

NAGRYWANIE

Kwartet oferuje współpracę z zespołami muzycznymi oraz wokalistami. Realizujemy nagrania sesyjne z muzykami, a także uczestniczymy razem z nimi w koncertach plenerowych, akustycznych, promocyjnych.

KONCERTY PLENEROWE

Kwartet uczestniczy w koncertach plenerowych zarówno z innymi zespołami, jak również wykonując własny repertuar (na takie okazje skład zostaje wzmocniony o instrumenty perkusyjne). Posiadamy własny sprzęt nagłaśniający, co przyspiesza organizację w czasie koncertów plenerowych.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Kwartet zajmuje się również profesjonalną obsługą wszelkich uroczystości. Nasza oferta dotyczy między innymi: ślubów, życzeń, obiadów weselnych, komunii, prymicji.


email: galicyjski.kwartet@gmail.com
telefony: 502-780-864 || 782-693-646

follow me on facebook follow me on youtube


© 2016. Kwartet Galicyjski- All Rights Reserved